REZERVACE

Restaurace

Srdcem rekreačního areálu Pod Šaumburkem je kuchyně. Tady naši kuchaři připravují krajové speciality i oblíbené lehké pokrmy, které servírujeme v naší restauraci. Skvělé jídlo z čerstvých surovin je základem vynikající kuchyně, kvůli které se k nám opakovaně vracejí hoteloví hosté i náhodní turisté. V letní sezonu servírujeme pokrmy na venkovní zahrádce, v chladnější dny láká posezení uvnitř restaurace s denním barem. Přijďte ochutnat! Nechybí ani skvělé pivo na čepu.

Jídelní a nápojový lístek
Restaurace

Vinárna

Podzemní prostory pod rekreačním areálem skrývají velké překvapení. Najdete zde stylovou vinárnu pro 50 osob, s posezením u dřevěných stolů v oddělených rohových boxech. Pocit útulnosti a domácího prostředí dodává vinárně velký krb. Praskání dřeva v krbu a přírodní sálavé teplo oceníte zejména v chladných dnech. Vinárnu si lze pronajmout samostatně pro různé soukromé i firemní akce.

Vinný lístek
Vinárna

Gastronomické akce

Víkend domácích těstovin

17. 8. – 19. 8.

Přijďte ochutnat speciality z našich domácích těstovin.

těstovinový víkend >>

Festival chutí

15. 9. – 16. 9.

Můžete se těšit na řízkové hody, regionální potraviny a pochutiny, ochutnávky minipivovarů, vystoupení místních kapel a sladkou zónu se skákacím hradem pro děti.

na festival >>

Řízkové hody

15. 9. – 16. 9.

V rámci Festivalu chutí ochutnejte také šťavnaté, křupavé a čerstvé řízečky z naší hotelové restaurace.

řízkové menu >>

Rezervace

Případné rezervace na telefonních číslech:

Soukromé akce

Rádi pro vás připravíme svatební hostinu, oslavu narozenin nebo firemní večírek. Máme k dispozici prostory pro školení a prezentace i podzemní vinárnu s krbem. A pokud hledáte hlavně klid a soukromí, stačí vám jen pár kroků po lesních pěšinách. Zajistíme raut, hudební produkci i výzdobu na přání.

OTEVÍRACÍ DOBA

  • Po - Stzavřeno
  • Čt 10.00 - 17.00
  • 10.00 - 18.00
  • So 10.00 - 20.00
  • Ne 10.00 - 17.00


V pozdních časech je ubytovaní možné po telefonické domluvě!

NOVINKY e-mailem

Chcete dostávat nejlepší nabídky jako první? Přihlaste se k elektronickému odběru našich novinek. Informace o akcích a pobytech vám budou chodit pravidelně do vaší mailové schránky.

KONTAKTUJTE nás

Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17
768 71  Rajnochovice (CZ)

49.4174831, 17.7733542