REZERVACE

Aktuální zážitky Pod Šaumburkem

Letní pobyt pro dva či rodinu
za exkluzivní cenu!

Užijte si pohodovou dovolenou se svou drahou polovičkou či s celou rodinou v krásné přírodě Hostýnských vrchů.

Nyní nejvýhodnější nabídka! rezervovat LETNÍ POBYT >>

AMERICKÝ
VÍKEND

Zveme Vás na americký víkend! Přijďte si po roce opět pochutnat na typickém americkém jídle. Uvidíte, že nejen cheesburgerem se pyšní americká kuchyně. Bude pro Vás připraveno šťavnaté maso na několik způsobů a mnoho dalšího. Samozřejmě, že poctivé domácí burgery také nebudou chybět!

Menu odhalíme již brzy.

LÉTOBRANÍ
Pod Šaumburkem

Pojďte s námi přivítat léto. V tomto roce připadá letní slunovrat na 21. června (17:55 hod) a my jsme vám pro tento krásný den připravili program pro děti i dospělé, kteří chtějí strávit odpoledne a večer v přírodě Hostýnských vrchů. Těšit se můžete na revivalové rockování se skupinami Divokej Bill revival, Waťák – Kabát revival a úspěšnou dětskou kapelou DOCELA. program Létobraní >>

Rekreační areál
Pod Šaumburkem

Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází v Hostýnských vrších nedaleko města Bystřice pod Hostýnem. Ubytovací komplex ve stylu horské chaty je citlivě začleněn do okolní přírody, která celoročně nabízí rozmanité příležitosti k turistickému i sportovnímu vyžití. Zříceniny nedalekého středověkého hradu Šaumburk daly jméno postupně zvelebovanému areálu, vhodnému pro sportovní pobyty, dovolenou s dětmi, školní výlety a lyžařské kurzy, školení i rodinné oslavy.

logo Rekreační areál Pod Šaumburkem

Krátce
o objektu

Jednoduché ubytování s vlastním sociálním zařízením, výbornou domácí kuchyni i možnost bezplatného parkování přímo v areálu ocení všichni, kteří hledají zázemí pro své aktivity uprostřed přírodního parku.
Síť turistických tras a cyklostezek nabízí varianty pro rekreační sportovce i milovníky adrenalinových zážitků. Kousek od poutního místa Svatý Hostýn, lyžařských areálů Tesák a Troják a nové rozhledny Kelčský Javorník můžete strávit letní i zimní dovolenou s rodinou či partou kamarádů.

GALERIE

OTEVÍRACÍ DOBA

  • Po - Útzavřeno
  • St - Čt 10.00 - 16.00
  • 10.00 - 20.00
  • So 10.00 - 20.00
  • Ne 10.00 - 18.00


V pozdních časech je ubytovaní možné po telefonické domluvě!

NOVINKY e-mailem

Chcete dostávat nejlepší nabídky jako první? Přihlaste se k elektronickému odběru našich novinek. Informace o akcích a pobytech vám budou chodit pravidelně do vaší mailové schránky.

KONTAKTUJTE nás

Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17
768 71  Rajnochovice (CZ)

49.4174831, 17.7733542