REZERVACE

Aktuální zážitky Pod Šaumburkem

ŘÍZKOBRANÍ
 

Smažený řízek s bramborovým salátem - typický český nedělní oběd. Kdo by to neznal. Milovníci řízků a řízečků, zveme Vás do naší restaurace na víkendové Řízkobraní. Pochutnat si můžete na řízcích kuřecích, vepřových nebo třeba telecích.

Kompletní menu odhalíme již brzy!

Letní pobyt pro dva či rodinu
za exkluzivní cenu!

Užijte si pohodovou dovolenou se svou drahou polovičkou či s celou rodinou v krásné přírodě Hostýnských vrchů.

Nyní nejvýhodnější nabídka! rezervovat LETNÍ POBYT >>

Rekreační areál
Pod Šaumburkem

Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází v Hostýnských vrších nedaleko města Bystřice pod Hostýnem. Ubytovací komplex ve stylu horské chaty je citlivě začleněn do okolní přírody, která celoročně nabízí rozmanité příležitosti k turistickému i sportovnímu vyžití. Zříceniny nedalekého středověkého hradu Šaumburk daly jméno postupně zvelebovanému areálu, vhodnému pro sportovní pobyty, dovolenou s dětmi, školní výlety a lyžařské kurzy, školení i rodinné oslavy.

logo Rekreační areál Pod Šaumburkem

Krátce
o objektu

Jednoduché ubytování s vlastním sociálním zařízením, výbornou domácí kuchyni i možnost bezplatného parkování přímo v areálu ocení všichni, kteří hledají zázemí pro své aktivity uprostřed přírodního parku.
Síť turistických tras a cyklostezek nabízí varianty pro rekreační sportovce i milovníky adrenalinových zážitků. Kousek od poutního místa Svatý Hostýn, lyžařských areálů Tesák a Troják a nové rozhledny Kelčský Javorník můžete strávit letní i zimní dovolenou s rodinou či partou kamarádů.

GALERIE

OTEVÍRACÍ DOBA

  • Po - Čt 10.00 - 20.00
  • Pá - So 10.00 - 22.00
  • Ne 10.00 - 18.00


V pozdních časech je ubytovaní možné po telefonické domluvě!

NOVINKY e-mailem

Chcete dostávat nejlepší nabídky jako první? Přihlaste se k elektronickému odběru našich novinek. Informace o akcích a pobytech vám budou chodit pravidelně do vaší mailové schránky.

KONTAKTUJTE nás

Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17
768 71  Rajnochovice (CZ)

49.4174831, 17.7733542