REZERVACE

Restaurace

Srdcem rekreačního areálu Pod Šaumburkem je kuchyně. Tady naši kuchaři připravují krajové speciality i oblíbené lehké pokrmy, které servírujeme v naší restauraci. Skvělé jídlo z čerstvých surovin je základem vynikající kuchyně, kvůli které se k nám opakovaně vracejí hoteloví hosté i náhodní turisté. V letní sezonu servírujeme pokrmy na venkovní zahrádce, v chladnější dny láká posezení uvnitř restaurace s denním barem. Přijďte ochutnat! Nechybí ani skvělé pivo na čepu.

Jídelní a nápojový lístek
Restaurace

Vinárna

Podzemní prostory pod rekreačním areálem skrývají velké překvapení. Najdete zde stylovou vinárnu pro 50 osob, s posezením u dřevěných stolů v oddělených rohových boxech. Pocit útulnosti a domácího prostředí dodává vinárně velký krb. Praskání dřeva v krbu a přírodní sálavé teplo oceníte zejména v chladných dnech. Vinárnu si lze pronajmout samostatně pro různé soukromé i firemní akce.

Vinný lístek
Vinárna

Gastronomické akce

Zvěřinové hody

(29. 11. – 1. 12.)

Rezervace

Případné rezervace na telefonních číslech:

Soukromé akce

Rádi pro vás připravíme svatební hostinu, oslavu narozenin nebo firemní večírek. Máme k dispozici prostory pro školení a prezentace i podzemní vinárnu s krbem. A pokud hledáte hlavně klid a soukromí, stačí vám jen pár kroků po lesních pěšinách. Zajistíme raut, hudební produkci i výzdobu na přání.

OTEVÍRACÍ DOBA – Restaurace

  • PO - NE10 – 21 hod

OTEVÍRACÍ DOBA – Recepce

  • PO - NE10 – 19 hod

NOVINKY e-mailem

Chcete dostávat nejlepší nabídky jako první? Přihlaste se k elektronickému odběru našich novinek. Informace o akcích a pobytech vám budou chodit pravidelně do vaší mailové schránky.

KONTAKTUJTE nás

Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17
768 71  Rajnochovice (CZ)

49.4174831, 17.7733542