REZERVACE

Aktuálně Pod Šaumburkem

MÁME OPĚT
OTEVŘENO!

Přijeďte se k nám ubytovat a načerpat síly z okolní přírody. K dispozici je vám naše multifunkční hřiště, kde si můžete zahrát tenis, volejbal, fotbal a další. Občerstvit se můžete na zahrádce či venkovní terase. Od 29. 5. otevíráme také vnitřní restauraci.

Těšíme se na vás!

Rekreační areál
Pod Šaumburkem

Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází v krásném prostředí Hostýnských vrchů, nedaleko města Bystřice pod Hostýnem. Ubytovací komplex ve stylu horské chaty je citlivě začleněn do okolní přírody, která celoročně nabízí rozmanité příležitosti k turistickému i sportovnímu vyžití. Zříceniny nedalekého středověkého hradu Šaumburk daly jméno postupně zvelebovanému areálu, vhodnému pro sportovní pobyty, dovolenou s dětmi, školní výlety, firemní akce, školení či rodinné oslavy a svatby.

logo Rekreační areál Pod Šaumburkem

Krátce
o objektu

Jednoduché ubytování s vlastním sociálním zařízením, výbornou domácí kuchyni i možnost bezplatného parkování ocení všichni, kteří hledají zázemí pro své aktivity uprostřed krásné přírody. Síť turistických cest a cyklostezek uspokojí rekreační sportovce i milovníky adrenalinových zážitků. Kousek od poutního místa Svatý Hostýn, lyžařských areálů Tesák a Troják a rozhledny Kelčský Javorník můžete strávit letní i zimní dovolenou s rodinou či partou kamarádů.

GALERIE

OTEVÍRACÍ DOBA – Recepce

  • PO - STzavřeno
  • ČT10 – 18 hod
  • PÁ - SO10 – 21 hod
  • NE10 – 17 hod


V pozdních časech je ubytovaní možné po telefonické domluvě!

NOVINKY e-mailem

Chcete dostávat nejlepší nabídky jako první? Přihlaste se k elektronickému odběru našich novinek. Informace o akcích a pobytech vám budou chodit pravidelně do vaší mailové schránky.

KONTAKTUJTE nás

Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17
768 71  Rajnochovice (CZ)

49.4174831, 17.7733542