REZERVACE

Konference

Nabízíme prostory pro pořádání konferencí, seminářů, workshopů či přednášek. Najdete zde ideální propojení pracovního programu se sportovním vyžitím a relaxací v okolní přírodě nebo na našem multifunkčním kurtu. Zajistíme také ubytování a stravu v restauraci nebo pro vás uzavřeme stylovou vinárnu pro 50 osob v podzemí. Vyzkoušejte netradiční prostředí, kde můžete načerpat nejen nové poznatky, ale i novou energii.

Konference

Svatby

Toužíte po nevšedním svatebním obřadu za skvělou cenu? Využijte náš rekreační areál i okolní přírodu a splňte si svůj sen. Zajistíme pro vás venkovní stany, raut i svatební hostinu na přání. Na naše parkoviště se vejdou všechna auta svatebních hostů i kočár s párem koní. A navíc u nás můžete strávit i svatební noc nebo zde ubytovat své milé hosty. Přijeďte se podívat a domluvit podrobnosti!

Galerie

Svatby

Sportovní aktivity

Nejen v rámci pobytu můžete využít nové multifunkční hřiště, které nabízí širokou škálu sportovních aktivit - tenis, nohejbal, volejbal, fotbal, badminton, basketbal, florbal a další. Rekreační areál leží pár kroků od turistických cest, cyklotras a lesních pěšin, jako stvořených pro ranní běhání při východu slunce. Hostýnské vrchy nabízejí nejen čistý vzduch a zachovalou přírodu, ale velké množství sportovního vyžití pro každého. Při výšlapu na novou rozhlednu na Kelčském Javorníku spálíte kalorie, na kolech zase dojedete po lesních cestách třeba až na Hanou, do Beskyd nebo na Valašsko. V zimě se můžete vydat do ski areálu Troják a Tesák.

Sportovní aktivity

Školní a skupinové pobyty

Máme všeho dost! Tedy postelí, židlí, nádobí, personálu i místa pro zábavu. Náš rekreační areál je jako stvořený pro školní výlety, lyžařské výcviky, skupinové zájezdy, školy v přírodě nebo letní tábory. K nám se vejdete všichni i s autobusem. Zarezervujte si včas ubytovací kapacitu a o ostatní servis už se postaráme my. Nabízíme plnou penzi i polopenzi, ubytování v pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením a wi-fi, prostory restaurace nebo podzemní vinárny pro uzavřené akce a diskotéky.

Školní a skupinové pobyty

OTEVÍRACÍ DOBA – Restaurace

  • PO - NE10 – 21 hod

OTEVÍRACÍ DOBA – Recepce

  • PO - NE10 – 19 hod

NOVINKY e-mailem

Chcete dostávat nejlepší nabídky jako první? Přihlaste se k elektronickému odběru našich novinek. Informace o akcích a pobytech vám budou chodit pravidelně do vaší mailové schránky.

KONTAKTUJTE nás

Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17
768 71  Rajnochovice (CZ)

49.4174831, 17.7733542